Liiva müük

Liiva müük Tallinnas, Harjumaal ja lähiümbruses koos transpordiga soovitud sihtpunkti. Meie liiva müük hõlmab nii ehitusliiva, täiteliiva kui kiviliiva müüki. Tellitud liivaga saab vajadusel kaasa vastavussertifikaadi.

Korraga saame kohale tuua kuni 30 tonni materjali. Meie väikseimaks tellimiskoguseks on 1 tonn. Liiva hind sõltub liiva liigist ja teie asukohast. Küsige personaalset pakkumist!

Ehitusliiva müük

Liiva müük

Ehitusliiv on kvaliteetne sõelutud liiv, millest on eemaldatud kruus, kivid jms ning millest on välja uhutud ülipeened tolmu- ja saviosised. Tegemist on puhta liivaga, milles puuduvad “võõrkehad”. Nii nagu nimigi ütleb, sobib ehitusliiv väga hästi ehitusega seotud tegevusteks. Ehitusliiva kasutatakse palju teede, platside ja hoonete ehitusel, betooni ja mörtide tootmisel ning trasside ehitusel. Ehitusliiv sobib väga hästi ka lastele liivakasti liivaks ning sillutiskivide paigaldamiseks.

Ehitusliiv on saadaval sõelutud ja sõelumata kujul. Sõelutud ehitusliiv on enamjaolt terasuurusega 1-2 mm, sõelumata ehitusliiv terasuurusega 0,25-2 mm. Seega sõelutud ehitusliiva terasuurus on ühtlasem kui sõelumata ehitusliival.

Ehitusliiva müük.

Täiteliiva müük

Liiva müük

Täiteliiv erineb ehitusliivast eelkõige kvaliteedi poolest. Kui ehitusliiv on puhas liiv ilma “võõrkehadeta”, siis täiteliiv võib sisaldada ka orgaanikat, looduslikke kive jms. Ka täiteliiva terasuurus ei ole nii täpselt reguleeritud kui ehitusliival. Täiteliiv ja ehitusliiv erinevad ka hinna poolest – täiteliiv on ehitusliivast soodsam.

Täiteliiv leiab sageli kasutust tagasitäite materjalina, mil liiva kvaliteet ei ole nii oluline. Näiteks kasutatakse täiteliiva teede- ja platside ehituses, vundamentide, torustike, kraavide jms ümbruse täiteks. Täiteliiv sobib hästi ka haljastatavate aladele.

Täiteliiva müük

Kiviliiva müük

Liiva müük

Kiviliiv ei ole traditsiooniline liiv. Tegemist on paekivi killustiku pesemisel saadud sõelumisjäägiga, millest on eemaldatud tolm. Sisuliselt on tegemist paekivi killustiku kõige peenema fraktsiooniga, mille terasuurus on 2-4 mm. 

Kiviliival on liivaga võrreldes sarnased kasutusvõimalused, näiteks kasutatakse seda tänavakivide paigaldamisel ning teeäärte ja jalgradade rajamisel. 

Kiviliiva müük

Võta ühendust

Kontakt