Välikoristus suvel

Harjamistööd Telgharjaga

KORISTUS

Harjamisel kasutame erineva suurusega tehnikat ja telgharjasid, mis sobivad teie töö tegemiseks kõige paremini. Telgharjaga puhastatakse/harjatakse kiiresti kokku talvel libedustõrjeks kasutatud graniitkillustiku jäägid suurtelt parkimisaladelt, teedelt või platsidelt. Ka saame olla abiks ehitusel, kus ehitustehnika toob liikluseks avatud tänavale erinevat pinnast, mida on vaja jooksvalt puhtana hoida. Vajadusel saame kasutada telgharjadel ka niisutussüsteemi, mis vähendab kuival ilmal tolmamist.

Harjamistööd Punkerharjaga

KORISTUS

harjamistööd-telgharjaga

Harjamisel kasutame erinevaid punkerharjasid, mis sobib hästi suurema koguste graniitkillustiku ja liiva kokku harjamiseks ja kogumiseks. Punkerharjade niisutussüsteemid tagavad tormuvaba harjamise.

Pakume ka pühkmete utiliseerimist meie poolt kohale toodavasse konteinerisse. Saame vajadusel pakkuda ka utiliseerimisõiendit. 

Teede ja parklate pesu ning aluste kastmine

PESU

kastmine

Suurema mustuse teedelt ja parklatelt kätte saamiseks kasutame rohket vett ja harjamist. Veepaagist on võimalik veejuga survega vastu teekatet suunata, mis lihtsustab teede puhastamise. Lisaks aitame teil hoida teelõike tolmuvabadena nende regulaarse kastmisega. Saame aidata teil liivaaluste nõutud tiheduse saavutamiseks kastmist tihendamistööde ajal.

Võta ühendust

Kontakt