Kruusa müük

Kruusa müük Tallinnas, Harjumaal ja selle lähiümbruses koos kohaletoimetamisega. Müüme nii looduslikku kruusa, purustatud kruusa kui sõelutud kruusa.
Minimaalne tellimuse suurus on 1 tonn, maksimaalne ühe koorma suurus on kuni 30 tonni.
Kruusa hind sõltub kruusa liigist ja sihtpunkti asukohast. Küsige meilt personaalset pakkumist!

Looduslik kruus

Kruus

Looduslikku kruusa iseloomustab väikeste kiviterade ja suuremate kivide kooslus. Materjali terasuurus on valdavalt vahemikus 2-64 mm. Kruusa kasutatakse eelkõige tee-ehitusel tee aluspõhja rajamisel, torutöödel ning ka täitematerjalina.

Purustatud kruus

Kruus

Purustatud kruus saadakse loodusliku kruusa purustamise tulemusel. Purustatud kruusa terasuuruseks on 0-32 mm, see sisaldab nii purustatud kivi kui savi. Purustatud kruus sobib väga hästi kruusatee kattekihi ehitamiseks või taastamiseks. Kuna savi seob materjali ja muudab selle paremini püsivaks, siis sobib purustatud kruus kasutamiseks ka suurema liiklusega kruusateedel.

Kruusa müük

Sõelutud kruus

Kruus

Sõelutud kruus saadakse loodusliku kruusa sõelumisel. Selle terasuurus on vahemikus 0-16 mm. Sõelutud kruus ei sisalda siduvat savi ega purustatud killustikku. Seda kasutatakse peamiselt täitematerjalina tee kattekihi all ning kattematerjalina

Sõelutud kruus

Küsi pakkumist

Kontakt