Killustiku müük

Killustiku müük Tallinnas, Harjumaal ja lähiümbruses koos kohaleveoga. Meie valikus on erinevatest materjalidest killustikud – paekivi killustik, graniitkillustik, kruuskillustik, betoonkillustik. Killustiku kvaliteet on tagatud sertifikaatidega.
Korraga saame kohale tuua kuni 30 tonni materjali. Meie väikseimaks tellimiskoguseks on 1 tonn. Killustiku hind sõltub killustiku liigist ja teie asukohast. Küsige personaalset pakkumist!

Paekivi killustik

Killustiku müük

Paekivi killustik on kõige levinum killustik Eestis. Selle kasutusvõimalused on väga laiad, eelkõige kasutatakse seda teede, platside, vundamentide, drenaažide ja trasside ehitusel ning betooni- ja asfaltsegude tootmisel.

Killustiku valimisel on tähtis selle terasuurus ehk fraktsioon. Suurema fraktsiooniga killustikku kasutatakse suure koormusega kohtades ning väiksema fraktsiooniga killustikku väiksema koormusega kohtades. Meilt on võimalik killustikku tellida kõikides Eestis saadaolevates fraktsioonides. Nendest kõige levinumad on:

  • Killustik 4-16 fraktsiooniga ja 8-16 fraktsiooniga – tegemist on peenkillustikuga, mille terasuurus on vahemikus 4-16 mm või 8-16 mm. Antud killustikud sobivad näiteks betoon- ja asfaltsegude tootmiseks, tee-ehituses kiilumiskihiks jämedama killustiku peal, sillutise aluspinnaseks ning platside ja jalgradade kattematerjaliks.​
  • Killustik 16-32 fraktsiooniga – tegemist on nö keskmise suurusega killustikuga, mille terasuurus on 16-32 mm. Antud killustikku kasutatakse samuti betoon- ja asfaltsegude tootmiseks ning teedeehitusel, aga ka vundamentide ja sillutiste ehitamisel ning dreeniva kihina hoonete ümber.
  • Killustik 32-64 fraktsiooniga – tegemist on jämeda killustikuga terasuurusega 32-64 mm. Jämekillustik sobib kasutamiseks tee-aluste ehitusel ja kohtades, kus võib ette tulla vajumist ning on nõutud suur kandevõime.
Paekivikillustik
  • I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Graniitkillustik

Killustiku müük

Graniitkillustik on väga tugev ja vastupidav killustik, mis ei tekita tolmu ning on ühtlasi ilusa väljanägemisega. Seetõttu sobib see väga hästi haljastuses dekoratiivsetel eesmärkidel kasutamiseks, samuti kõnniteede, platside ja väiksema koormusega teede kattematerjaliks. Suure tugevuse tõttu on graniitkillustik tänuväärne ka betooni- ja asfaldisegude tootmisel.

Graniitkillustik on saadaval erinevates värvitoonides ja erineva terasuurusega. Pakume ka graniitkillustiku libedusetõrjeks.

graniitkillustik

Kruuskillustik

Killustiku müük

kruuskillustik

Kruuskillustik on sõelutud purustatud kruus, mis on saadaval erinevates fraktsioonides. Kruuskillustiku kasutusalad on sarnased paekivi killustikuga. Kõige rohkem leiab kruuskillustik kasutamist teedeehituses.

Näiteks kasutatakse kruuskillustikku katendite aluste ehitamiseks, tees olevate aukude parandamiseks, torutöödel aluskihi rajamiseks ning ka teekatte pindamiseks.

Betoonkillustik

Killustiku müük

Betoonkillustik on taaskasutatav materjal, mis saadakse betoonist lammutusjääkide purustamisel. Pärast purustamist betoon sõelutakse ning tulemuseks on erineva fraktsiooniga betoonkillustik.

Betoonkillustiku kasutusalad on võrreldavad paekivi killustikuga, kuid kuna tegemist on taaskasutatava materjaliga, siis on selle hind soodsam.

Betoonkillustik

Võta ühendust

Kontakt