Välikoristus talvel

Lumekoristus

LUMETÕRJE

Lumekoristust teostame erinevas suuruses laadurite, ratastraktorite ja maasturitega. Lumevallide teisaldamiseks kasutame me laadureid, kallureid ja lumepuhureid. Laeme peale ja viime ära, vajadusel pakume ka utiliseerimisõiendit. Tellida saab nii ühekordse teenusena või kogu hooaja teenusena. Hooaja teenus sisaldab tehnika valmisolekut talve kuudel ja koosneb objekti regulaarsest patrullimisest ning vastavalt kokkulepitud tingimustele koristustööde alustamisest ilma tellija sekkumiseta. Välitööde piirkonna objektijuht teostab tehtud töödele järelevalves ja annab vajadusel kliendile tagasisidet.

Lume äravedu

äravedu

lume-äravedu

Kokkukorjatud lume äravedu teostame suurte haagistega ratastraktorite või kallurautodega. Lume laadimiseks kasutame erinevaid laadureid, ratastel ekskavaatorit või puhuriga varustatud ratastraktorit. Lund saame vedada kliendi platsile või ka enda platsidele. Kuna kasutame ratastraktoreid, millel on hea läbivus mis ei vaja teed, siis see annab meile võimaluse kasutada ladustusplatsidena tühjasid muruplatse või põldusid.

Libeduse- ja jäätõrje

Jäätõrje

Libedustõrjet teostame, kas tellimuse alusel või teenusena ise jälgides. Libedusetõrjeks kasutame maastureid ja ratastraktoreid ketas puisturitega ja puistematerjalina vastavalt soovile kas graanulit või soola. Jää karestamiseks või jää kühmude lihvimisel kasutame jää roope.

libedusetõrje ja jäätõrje

Lumekoristus Katustelt

lumekoristus

lumekoristus-katustelt

Teostame lumekoristust katustelt ja tõrjume jääpurikaid. Oleme koristanud lund väga erineva pinnakatte ja -kaldega katustelt ning meil on põhjalik kogemus sellel alal. Ühtlasi saame pakkuda koheselt alla visatud lume kokku lükkamist või vajadusel objektilt teisaldamist.

Võta ühendust

Kontakt